?

Log in

No account? Create an account

ЄВРО 2012

« previous entry | next entry »
11th of Jun, 2012 | 02:10 am
mood: blankblank

Позаминулоги тижня був у Києві, доздав весінню та літні сесії, але більшість часу присвятив друзям та родині (наскільки зміг). Насправді, більше цінуєш час проведений з друзями, коли більше не маєш змоги їх бачити. Нещодавно усвідомив, що для мене Батіківщина - це перш за все друзі, оскільи саме їх бракує в чужій країні, хоча і атмосфера літнього вечірнього Києва теж. В будь-якому разі, країна мало що вирішує, головне - це люди, які тебе оточують.

Тому нещодавно мав думку, що всі ці люди, що прагнуть будь-що втікти до Євросоюзу зі своїх країн, яких я тут багато зустрів, скоріш за все не мають причин залишитись, не мають спогадів, які б їх тримали там... Звісно, кожен прагне кращого життя, але ж як можна бути таким упевненим у своєму бажанні виїхати до чужої країни, беручи до уваги лише матеріальне? У мене такі причини та спогади в Україні є. А тепер з'явилися і у Франції. Тому у мене немає ніякої упевненості в своєму майбутньому. І це грузить.

В п'ятницю, день коли розпочався ЄВРО 2012, я був у гарному настрої, і не міг дочекатися вечора. Сьогодні грає Україна, і я вирішив, що поїду до Ксерокса у футболці нашої збірної, і знову буду нетерпляче чекати на матчі. Я заздалегідь накупив хайнекена і засунув його до свого холодильника, але думаю після сьогоднішнього вечора доведеться знову купувати :)

(ахах, тільки що подумав, що почував себе "лайк е бос", коли писав про СВІЙ холодильник :D )

PS.

апдейт улюблених міст: Київ, Одеса, Франківськ + Амстердам, Ніцца :)

Link | Leave a comment |

Comments {0}